KRJ

Inwestycje w budowie

Inwestycje zrealizowane

Hill Park, Gdańsk

Hill Park to wyjątkowe miejsce na mapie inwestycyjnej Gdańska. W zaciszu dzielnicy Zabornia, przy ulicy Hausbrandta i Pagórkowej, powstaną domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Poznaj inwestycję arrow

Kołłątaja 35, Gdynia

Budynek Kołłątaja 35 to nowoczesny budynek o oryginalnej architekturze, doskonale odzwierciedlający modernistyczny styl Gdyni. Zlokalizowany w atrakcyjnej dzielnicy Grabówek, położonej zaledwie 5 minut od centrum miasta.

Łokietka 15, Rumia

Budynek wielorodzinny z lokalami mieszkalnymi i indywidualnymi garażami w centrum Rumi.

Osiedle Cztery Kąty 2 – II etap

Ostatni etap Osiedla składający się z dwóch budynków mieszkalnych mieszczących łącznie 89 mieszkań.

Poznaj inwestycję arrow

Osiedle Cztery Kąty 2 – I etap

Kolejny etap ulubionego Osiedla klientów KRJ składający się z dwóch budynków mieszkalnych. Łącznie 106 nowoczesnych mieszkań, doskonale skomunikowanych z centrum Wrzeszcza. Bliskość natury z wygodnym stylem życia.

Poznaj inwestycję arrow

Osiedle Centrum

Doskonale skomunikowane osiedle przy ul. Towarowej w Rumi, w którym zaprojektowanych zostało 37 funkcjonalnych lokali mieszkalnych oraz lokale usługowe w części parterowej, z halą garażową.

Poznaj inwestycję arrow

Osiedle Cztery Kąty – II etap

II etap bardzo udanego osiedla położonego przy ul. mjr M.Słabego w Gdańsku Matarnia. Osiedle zaprojektowane z myślą o ludziach ceniących komfort, spokój, przestrzeń i kontakt z otoczeniem.

Poznaj inwestycję arrow

Osiedle Cztery Kąty – I etap

Bezpośrednie położenie przy lesie oraz dogodna komunikacja z centrum miasta to atuty inwestycji. Osiedle oddawane etapami, składające się z 4 budynków. Zwracający uwagę projekt pracowni architektonicznej o ciekawej formie i kolorystyce.

Poznaj inwestycję arrow