KRJ

Hill Park to wyjątkowe miejsce na mapie inwestycyjnej Gdańska. W zaciszu dzielnicy Zabornia, przy ulicy Hausbrandta i Pagórkowej, powstaną domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy course
download karbonn firmware
Download Nulled WordPress Themes
udemy paid course free download

Hill Park – domy szeregowe i bliźniacze w Gdańsku

Hill Park to miejsce unikatowe na terenie Gdańska. Łączy ze sobą szybki i łatwy dostęp do kompleksowego zaplecza handlowo-usługowego z ciszą i spokojem dzielnicy Zabornia. Mieszkańcy domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej Hill Park będą mogli cieszyć się bliskością rozległych terenów zielonych, nie rezygnując z miejskich wygód. Zaledwie 10 minut zajmuje dojazd samochodem do centrum Gdańska.

Nowoczesne budownictwo

Domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej na terenie Hill Park powstaną z wykorzystaniem najnowszych trendów architektonicznych. System ogrzewania podłogowego zostanie zainstalowany w obrębie całego domu. Wykończone balkony będą posiadały szklane, wytrzymałe balustrady. Przestronne pomieszczenia wewnątrz domów, połączone z ich funkcjonalnym układem, zapewnią wygodę i komfort, spełniając wymagania każdego domownika.

Prestiż i wyjątkowy styl

Wszystkie domy na ternie Hill Park będą posiadały odrębne, zaprojektowane i urządzone ogrody, gotowe do eksploatowania przez mieszkańców. Spokojne, ciepłe wieczory wygodnie będzie można spędzić na przestronnych balkonach. Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane w projekcie domów Hill Park spotykają się z elegancją i wyszukanym stylem.

ID lokalu

U.0.3

Miasto

Rumia

Lokalizacja

Osiedle Centrum

Metraż

154.50

Cena m2

7 380 5000

ID lokalu

U.1.4

Miasto

Gdańsk

Lokalizacja

Osiedle Garnizon

Metraż

125.00

Cena m2

6 240