KRJ

Hill Park to wyjątkowe miejsce na mapie inwestycyjnej Gdańska. W zaciszu dzielnicy Zabornia, przy ulicy Hausbrandta i Pagórkowej, powstaną domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download micromax firmware
Premium WordPress Themes Download
online free course

Hill Park – domy szeregowe i bliźniacze w Gdańsku

Hill Park to miejsce unikatowe na terenie Gdańska. Łączy ze sobą szybki i łatwy dostęp do kompleksowego zaplecza handlowo-usługowego z ciszą i spokojem dzielnicy Zabornia. Mieszkańcy domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej Hill Park będą mogli cieszyć się bliskością rozległych terenów zielonych, nie rezygnując z miejskich wygód. Zaledwie 10 minut zajmuje dojazd samochodem do centrum Gdańska.

Nowoczesne budownictwo

Domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej na terenie Hill Park powstaną z wykorzystaniem najnowszych trendów architektonicznych. System ogrzewania podłogowego zostanie zainstalowany w obrębie całego domu. Wykończone balkony będą posiadały szklane, wytrzymałe balustrady. Przestronne pomieszczenia wewnątrz domów, połączone z ich funkcjonalnym układem, zapewnią wygodę i komfort, spełniając wymagania każdego domownika.

Prestiż i wyjątkowy styl

Wszystkie domy na ternie Hill Park będą posiadały odrębne, zaprojektowane i urządzone ogrody, gotowe do eksploatowania przez mieszkańców. Spokojne, ciepłe wieczory wygodnie będzie można spędzić na przestronnych balkonach. Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane w projekcie domów Hill Park spotykają się z elegancją i wyszukanym stylem.