KRJ

Kolejny etap ulubionego Osiedla klientów KRJ składający się z dwóch budynków mieszkalnych. Łącznie 106 nowoczesnych mieszkań, doskonale skomunikowanych z centrum Wrzeszcza. Bliskość natury z wygodnym stylem życia.

Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
online free course
download karbonn firmware
Free Download WordPress Themes
udemy free download

Rozwinięta infrastruktura drogowa

Atutem inwestycji jest bezpośrednia bliskość przebudowanej Trasy Słowackiego wraz z układem drogowym węzła Matarnia, gdzie można kontynuować jazdę w kierunku centrum Gdańska, Sopotu czy
Gdyni. Mniej niż 5 minut jazdy dzielić będzie też osiedle od węzła drogowego Karczemki i trasy W-Z.

Dostępność komunikacyjna

Na Matarni będący w budowie przystanek Kolei Metropolitalnej w 2015 roku połączy Gdynię z leżącym w pobliżu osiedla lotniskiem w Rębiechowie, a dalej z centrum Gdańska. Dzięki dobrej komunikacji autobusowej mieszkańcy osiedla będą mieli zapewniony szybki i komfortowy dojazd do centrum Gdańska i innych okolic Trójmiasta.

Matarnia. Dzielnica będąca oazą spokoju.

Kontynuacja Osiedla Cztery Kąty w bezpośrednim sąsiedztwie lasów Matemblewa, na końcu spokojnej ulicy Majora Słabego w Gdańsku w dzielnicy Matarnia.

Lokalizacja ta chętnie wybierana jest przez osoby ceniące ciszę, spokój i wypoczynek w otoczeniu natury. Wystarczy uchylić okno w mieszkaniu, by cieszyć się szumem drzew i śpiewem ptaków.
Otaczające osiedle lasy Matemblewa z rezerwatem Doliny Strzyży stwarzają wiele możliwości aktywnego wypoczynku.

Na łonie natury

Spełnienie marzeń tych, którzy chcieliby zamieszkać w sąsiedztwie lasu, oddychać świeżym powietrzem i obcować z naturą. Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają szlaki turystyczne oraz ścieżki rowerowe Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Osiedle Cztery Kąty 2 to jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie spokój wynikający z bliskości natury idealnie łączy się z wygodnym stylem życia.

Szkoła i przedszkole na wyciągnięcie ręki

Rodziny z dziećmi docenią dużą liczbę zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie przedszkoli oraz szkoły podstawowej z gimnazjum. Droga dzieci do szkoły jest więc krótka i bezpieczna. Nawet na przerwie dziecko może wyskoczyć do domu po kanapki i zdąży wrócić przed dzwonkiem na lekcje.

Sklepy, restauracje i punkty usługowe na miejscu

Mieszkańcy osiedla będą mieli zapewniony dostęp do infrastruktury gwarantującej komfort codziennego życia. Wygodne i tanie zakupy można zrobić tuż obok, w Parku Handlowym Matarnia (m.in. IKEA, OBI, MediaMarkt, KOMFORT i PIOTR I PAWEŁ). Od tego popularnego centrum handlu i usług Osiedle Cztery Kąty dzieli zaledwie 500 metrów. Na terenie Parku znajdują się restauracje, kawiarnie, apteka, place zabaw dla dzieci, a nawet myjnia samochodowa.

Infrastruktura osiedla

Właściwy dobór i rozmieszczenie małej architektury wpłynie na bezpieczeństwo osób z jej korzystających oraz odegra istotną rolę w harmonijnym i funkcjonalnym powiązaniu projektowanego otoczenia z zabudową osiedla.

Na wydzielonej części osiedla od strony południowo – zachodniej budynku został zaprojektowany dostępny wyłącznie dla mieszkańców teren z nowoczesnym i bezpiecznym placem zabaw dla dzieci.