KRJ

KRJ to nowocześnie zarządzana firma deweloperska powstała w 2004 roku. Od początku swego istnienia postawiliśmy sobie za cel realizację inwestycji komfortowych, nowoczesnych i bezpiecznych.

Profesjonalna obsługa, koncentracja na rozpoznaniu i realizacji potrzeb Klienta oraz wysoka jakość domów i mieszkań to podstawa działania KRJ. Podejmując się inwestycji mieszkaniowych, zawsze mamy na uwadze maksimum zadowolenia Klienta. Intensywny rozwój zapewniają nam głównie polecenia od obecnych mieszkańców naszych osiedli i domów.

Wszystkie inwestycje KRJ cechuje wysoka jakość, uzyskiwana dzięki przemyślanym koncepcjom architektonicznym, odpowiedniemu doborowi materiałów i technologii wykonania oraz dbałości o każdy detal wykonawczy. Dysponując doświadczeniem, kompetentnym zespołem pracowników oraz wiedzą na temat rynku nieruchomości jesteśmy w stanie zagwarantować swoim Klientom usługi najwyższej jakości.

165 tys.

ton betonu

Tyle właśnie betonu zużyliśmy by wybudować wszystkie budynki

38,5 tys.

ceramicznych pustaków

Tyle pustaków zużyliśmy do wybudowania wszystkich naszych inwestycji

1 mln.

roboczogodzin

100 Pracowników przepracowało ponad milion roboczogodzin by wybudować wszystkie nasze Osiedla

2 tyś ton

Stali zbrojeniowej zużyliśmy do wybudowania wszystkich naszych osiedli

500

Miejsc postojowych w podziemnych halach garażowych rozlokowaliśmy w celu zwiększenia komfortu oraz jakości użytkowania naszych lokali

KRJ jest przedsiębiorstwem aktywnie wspierającym lokalne społeczności. Jesteśmy aktywnym sponsorem, wspierającym różnego rodzaju inicjatywy sportowe, edukacyjne i charytatywne. Jesteśmy szczególnie zaangażowani we współpracę z młodzieżą szkolną.

Aktualności

Zobacz wszystkie arrow

Ostatnie miejsca postojowe na sprzedaż II Etap Osiedla Cztery Kąty 2 !

Informujemy, iż w sprzedaży pozostały ostatnie miejsca postojowe w hali garażowej pod budynkiem przy ul. mjr. Słabego 8 w Gdańsku Matarni. Zapraszamy do kontaktu. Sprzedaż lokali została zakończona. Sprawdź nową ofertę…

Czytaj więcej arrow

Wszędzie dobrze… ale w domu najlepiej!

Zaglądajcie na naszą stronę na Facebooku i podglądajcie domowe życie Rodzinki KRJ 🙂 Właśnie postanowili się przeprowadzić… Jak myślicie, dokąd? Polub nas na fb!

Czytaj więcej arrow